تماس : 02177526840 - 09128388287

پرداخت هزینه آزمون مدیریت پروژه PMP

Pmp

انستيتوي مديريت پروژه PMI كه امروز رهبري جهاني در زمينه گسترش استانداردها ؛ كاربردها و مفاهيم مديريت پروژه در دنيا را بر عهده دارد ؛ در سال 1969 با هدف تبادل دانش و حرفه اي كردن مديريت پروژه در سطح بين المللي تاسيس گرديد و يكي از معروف ترين موسسات فعال در زمينه مديريت پروژه در جهان بوده كه طيف گسترده اي از خدمات آموزشي شامل سمينار ؛ كنفرانس و دوره هاي آموزشي را ارايه مي دهد.

اين مؤسسه غيرانتفاعي تا انتهای ماه فوریه 2009 حدود 297.000 عضو دارد. اين اعضاء كه مديران پروژه از كشورهاي مختلف دنيا هستند، در يك ارتباط مؤثر با يكديگر، در تبادل تجربيات پروژه هاي مختلف از كشورهاي با فرهنگ كاري متفاوت و تهيه استانداردهاي مديريت پروژه و … با هم همكاري مي كنند. اين انجمن از طريق برگزاري سمينارها، نشريات، گروه هاي تخصصي، آموزش، تحقيق، صدور گواهي نامه هاي تخصصي حرفه اي مديريت پروژه (PMP) و غيره به توسعه قابليت هاي مديران پروژه ها كمك مي نمايد.

PMP یا Project Management Professional، معتبر ترین سرتیفیکیت در زمینه مدیریت پروژه در جهان است که توسط انستیتو مدیریت پروژه آمریکا (PMI) به داوطلبینی که آزمون آن را با موفقیت پشت سر بگذارند اعطا می شود. این آزمون که بر اساس پکیج مدیریت پروژه PMBOK انجام می پذیرد، داوطلبین را در زمینه نحوه به کار بردن دانش مدیریت پروژه در موقعیت های واقعی به چالش می کشد به همین دلیل دارا بودن گواهینامه PMP بیانگر تسلط بی چون و چرای دارندگان این مدرک بین المللی بر حوزه های تخصصی و پیشرفته علم مدیریت پروژه است.

PMBOK یا Project Management Body Of Knowledge ، که در بین داوطلبان ایرانی به نام پم باک هم شناخته می شود، شناخته شده ترین استاندارد جهانی در مدیریت پروژه است که در برگیرنده تعاریف، اصطلاح ها و دسته بندی هاییست که در مدیریت پروژه به کار می رود. به طور خلاصه می توان گفت پم باک، زبان مشترک جهانی در مدیریت  پروژه است که توسط انستیتو مدیریت پروژه آمریکا (PMI) تدوین شده است. آخرین نسخه، ویراست پنجم آن بوده که از طریق صفحه PMBOK Guide Standards با قیمت 46.17 دلار به فروش می رسد. همچنین ترجمه  فارسی آن در این صفحه موجود است. 

هزینه شرکت در آزمون PMP، برابر 405 دلار است و لازم است شما پیش از شرکت در آزمون به عضویت موسسه در آمده باشید. جهت کسب اطلاع و پرداخت آن می توانید به صفحه "هزینه عضویت در انستیتو مدیریت پروژه آمریکا PMI" مراجعه نمایید. پس از مرحله عضویت و ورود به حساب کاربری می توانید از طریق منوی Certifications به آزمون ها از جمله PMP، دسترسی داشته باشید. سپس با طی کردن مراحل هشتگانه تکمیل پروفایل، Application  خود را کامل و در مرحله بعد  اقدام به تعیین زمان و مکان آزمون در قسمت Schedule Exam نمایید. پس از انجام آزمون نتیجه را نیز در همین قسمت می توانید ملاحظه کنید.

پيش نياز لازم جهت كسب گواهي نامه PMP :

1. تحصیلات

2. تجربیات در زمینه مدیریت پروژه

3. وفاداری بر اصول اخلاق حرفه ای مدیریت پروژه

4. شرکت در آزمون PMP

شرایط تحصیلی و تجارب جهت شرکت در آزمون PMP :

الف : مدرك شركت در حداقل 35 ساعت دوره آموزش حضوري مرتبط با مديريت پروژه

ب : مدرك ليسانس و حداقل 4500 ساعت تجربه كار در پروژه در 3 تا 6 سال گذشته يا مدرك پايان تحصيلات متوسطه و حداقل 7500 ساعت تجربه كار پروژه در 5 تا 8 سال گذشته

کشورهای همسایه برگزار کننده آزمون PMP :

1. پاکستان (اسلام آباد)

2. امارات متحده عربی (دبی)

3. ترکیه (آنکارا)

نکاتی پیرامون آزمون مدیریت پروژه PMP

آزمون PMP ، به صورت یک آزمون چهار گزینه ای برگزار می شود که شامل 200 سوال بوده و مدت زمان پاسخ گویی به آن 4 ساعت است.

این آزمون به صورت کامپیوتری (CBE) ، توسط شرکت برگزار کننده آزمون Prometric و در کشور های همسایه نظیر امارات، ترکیه و پاکستان برگزار می شود.

برای شرکت در آزمون PMP در ابتدا لازم است حایز شرایط زیر باشید:

اگر دارای مدرک لیسانس یا بالاتر هستید: سابقه هدایت و مدیریت پروژه به مدت حداقل 4500 ساعت و طی 35 ساعت آموزش مدیریت پروژه به علاوه تعهد پایبندی به اخلاق حرفه ای در آیین نامه PMI.

اگر دارای مدرک دیپلم یا فوق دیپلم هستید: سابقه هدایت و مدیریت پروژه به مدت حداقل 7500 ساعت و طی 35 ساعت آموزش مدیریت پروژه به علاوه تعهد پایبندی به اخلاق حرفه ای در آیین نامه PMI.

شما می توانید جهت پرداخت هزینه آزمون مدیریت پروژه PMP از طریق ایمیل این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید و یا شماره تماس 77526840-021 با تماس بگیرید تا به صورت حضوری و غیر حضوری سفارش شما را انجام دهیم.

نظرات شما

با عضویت در "خبرنامه " وب سایت ما از آخرین اخبار مطلع شوید.

/component/acymailing/captcha.html?acyformname=formAcymailing37211&val=9834 

اطلاعات تماس

تلفن تماس : 77526840-021

تلفن همراه : 09128388287

ایمیل : info@epayvisa24.com

آدرس : خیابان ولیعصر، نبش خیابان مطهری، درب ورودی رستوران هانی، پلاک 1991، طبقه دوم، واحد 104