تماس : 02177526840 - 09128388287

خرید دوره آموزشی از سایت Udemy

Udemy (یودمی) به عنوان یکی از بزرگترین وب سایت ها در زمینه تولید محتوای آموزشی به دلیل سطح بالایی که در کیفیت تولید محتوا ارائه می کند، اعتبار بسیار زیادی در بین کاربران برای خود کسب نموده است. به طوری که بعضی دوره های آموزشی این وب سایت، بیش از 100,000 بار دانلود شده اند. همچنین دوره های آموزشی قرار داده شده در این سایت از تنوع زیادی برخوردار است.

ثبت سفارش

 

Udemy

 

چنانچه قصد دارید پرداخت دوره آموزشی مورد نظر شما توسط ویزا پرداخت 24 انجام پذیرد، جهت سهولت در یافتن آن توسط تیم ویزا پرداخت 24، کافیست دوره مورد نظر را به Wish List (لیست دوره های آموزشی مورد علاقه) خود اضافه نمایید. بدین منظور زمانی که آن دوره را در سایت Udemy یافتید، کافیست با کلیک روی علامت قلب شکل که بالا و سمت راست تصویر هر دوره قرار گرفته و در تصویر مقابل مشخص است، آن دوره را به حالت Wish listed تغییر حالت داده تا رنگ آن قرمز شود. اضافه کردن یک آموزش به Wish list از صفحه اصلی آن آموزش نیز امکان پذیر است و بدین ترتیب که با کلیک روی Course مورد نظر و ورود به صفحه آن، علامت قلب را در کنار ویدئوی آموزشی مشاهده خواهید کرد. توجه داشته باشید که در هنگام ثبت سفارش نام کامل دوره مورد نظر خود در سایت Udemy را در فرم ثبت کرده باشید چون ممکن است چندین آموزش در Wish List شما وجود داشته باشد.

نکاتی پیرامون تخفیفات سایت Udemy

آموزش هایی که در سایت Udemy به فروش می رسند، ممکن است که دارای بر چسب قیمتی بالایی باشند اما یکی از امکانات جالب توجهی که توسط Udemy به کاربران ارائه می شود، ارائه تخفیف های فصلی در کنار کوپن های تخفیف است. با کمی جستجو در وب می توانید نمونه هایی از وبسایت های ارائه دهنده کوپن تخفیف Udemy را بیابید مانند Groupon و Retailmenot.

جهت یافتن آموزشهایی که با تخفیف ارائه می گردند می توانید عبارت Discount را در نوار جستجوی وبسایت Udemy وارد نمایید تا لیستی از آنها برایتان نمایش داده شود.

تخفیف هایی که در سایت Udemy ارائه می گردد،چه در قالب کوپن و چه تخفیفاتی که خود وبسایت Udemy برای Course ها در نظر می گیرد، دارای محدودیت زمانی هستند و اعتبار انها پس از مدت ذکر شده منقضی می گردد لذا برای استفاده از کوپن ها و تخفیفات به تاریخ اعتبار آنها دقت نمایید تا تخفیفتان را ازدست ندهید.

در صورتیکه از کوپن تخفیف برخوردار هستید، کد تخفیف خود را در فیلد مربوط به آن در فرم ثبت سفارش وارد نمایید.

 شما می توانید جهت خرید دوره آموزشی از سایت Udemy از طریق ایمیل این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید و یا شماره تماس 77526840-021 با تماس بگیرید تا به صورت حضوری و غیر حضوری سفارش شما را انجام دهیم.

ثبت سفارش

نظرات شما

با عضویت در "خبرنامه " وب سایت ما از آخرین اخبار مطلع شوید.

/component/acymailing/captcha.html?acyformname=formAcymailing44651&val=9537 

اطلاعات تماس

تلفن تماس : 77526840-021

تلفن همراه : 09128388287

ایمیل : info@epayvisa24.com

آدرس : خیابان ولیعصر، نبش خیابان مطهری، درب ورودی رستوران هانی، پلاک 1991، طبقه دوم، واحد 104