تماس : 02177526840 - 09128388287

پرداخت هزینه چاپ مقاله در ژورنال ها و مجلات بین المللی

Article

بسیاری از محققان و نخبگان کشور هستند که در موضوعات مختلف علمی و پژوهشی تحقیقات گسترده ای انجام می دهند و نتایج این تحقیقات را به صورت مقاله ای تدوین می کنند.نتیجه بسیاری از فعالیت های پژوهشی و تحقیقاتی، تهیه یک مقاله علمی یا به اصطلاح Paper یا Article است. یک مقاله علمی می تواند به یک ژورنال (مجله) علمی پژوهشی خارجی جهت چاپ ارائه شود.این مقالات به عنوان کارنامه علمی افراد نقش مهمی را در به دست آوردن فرصت های شغلی ایده آل و یا حضور در دانشگاه ها و مراکز علمی معتبر ایفا می کنند. دانشجویانی که مقالات علمی آنها در مجلات و ژورنالهای معتبر علمی خارجی منتشر شده باشد شانس بیشتری را برای گرفتن پذیرش از دانشگاه های معتبر به ویژه در مقطع دکترا را خواهند داشت.

ثبت سفارش

بسیاری از مجلات خارجی پس از دریافت چکیده (Abstract) مقاله، آن را بررسی می نمایند و نتیجه را که می تواند پذیرش (Accept) مقاله یا رد (Reject) آن باشد به نویسنده یا نویسندگان مقاله (Author) اعلام می نمایند. پس از این که یک مقاله جهت چاپ در یک ژورنال خارجی یا مجله بین المللی پذیرفته شد، مشابه با ارائه مقاله در کنفرانس های خارجی، معمولاً موسسه مربوطه هزینه ای را تحت عنوان هزینه چاپ مقاله (Publication Fee) دریافت می کند. مبلغ این هزینه می تواند از 30 دلار تا 500 دلار (یا سایر واحدهای ارزی مثل یورو و پوند انگلیس) و حتی در مواردی بیشتر، متغیر باشد. 

برای انتشار مقاله بر روی مجلات و ژورنال های معتبر علمی خارجی، ابتدا باید با توجه به رشته درسی و موضوع مقاله ای که تدوین کرده اید ژورنال یا مجله مرتبط را پیدا کنید. ما در لیست زیر، مجموعه از معروفترین ژورنال های خارجی برای ثبت مقاله را برای شما گرد آوری کرده ایم:

Science Publishing Corporation:منتشر کننده مقالات علمی در زمینه ها و رشته های متفاوت.در این سایت امکان دسترسی آزاد به انواع مقالات علمی در زمینه ها و رشته های متفاوت، برای همگان در سرتاسر جهان فراهم آمده است.

Elsevier:در این سایت تلاش شده است تا بهترین راه حل ها در جهت پیشرفت علوم فنی، پزشکی و تکنولوژی ارائه شود. Elsevie" سالانه 2200 مقاله و 25000 کتاب در زمینه های مختلف علمی منتشر می سازد.

EmeraldEmerald: با انتشار بیش 300 مقاله و 2350 کتاب در زمینه های مختلف در این سایت برای شما این امکان را فراهم آورده است تا دسترسی به انواع مقالات و کتب در رشته های مختلف را داشته باشید و علاوه بر آن امکان دانلود کل متون مورد نظر شما را نیز به شما می دهد.

springer: منتشر کننده بیش از 2900 مقاله و 190 هزار کتاب این فرصت را برای نویسندگان، مراجعه کنندگان و همکاران فراهم آورده است تا مقالات مورد نظر خود را به راحتی پیدا کنند.

IJSER : مجله بین المللی علمی است که در زمینه انتشار مقالات علمی با موضوع علوم فنی، مهندسی و تکنولوژی فعالیت می کند. مهندسان و محققان می توانند مقالات خود را در اینجا منتشر کنند و یا از هزاران مقالات انتشار یافته این من مجله استفاده کنند.

IJARCS:مجله بین المللی پژوهش علوم کامپیوتر مقالات علمی را به صورت آنلاین منتشر می کند. تمرکز این مجله بر روی فرضیه ها، روش ها و برنامه های کاربردی کامپیوتر و رشته های مرتبط است.

Palgrave MacmillanPalgrave Macmillan: در انتشار مقالات متفاوت علمی پیشگام است. در این وب سایت می توانید انواع مقالات علمی را مشاهده و دانلود کنید.

Wiley: در این سایت انواع مقالات در زمینه علوم پزشکی، اجتماعی، پیراپزشکی و ... در اختیار شما گذاشته می شود. شما می توانید از بین بیش از 4 میلیون مقاله و 1500 مجله و 15000 کتاب آنلاین و دیگر دیتابیس ها هر آنچه را که مورد نظرتان باشد را بیابید.

Highwire: با بیش از 1700 مجله و هزاران کتاب علمی، این سایت را در ارائه راه حل های متفاوت برای انتشارات، دانشگاه ها و جوامع علمی، در بین دیگر سایت ها متمایز می سازد.

jstor : کتابخانه های این سایت با بیش از 9200 موسسه در سطح جهان، ( از جمله دانشگاه های معتبر ایران ) مجموعه کاملی از کتب و مقالات مختلف در رشته های مختلف را فراهم آورده است. با عضویت در JSTOR شما دسترسی رایگان به آرشیو آنلاین و کتابخانه های ما را در هر کجای دنیا خواهید داشت.

ICEHM: این وب سایت تقویم کاملی از سمینارها و کنفرانس هایی که در سال آتی در زمینه اقتصاد، علوم انسانی و مدیریت در سطح جهان برگزار می شوند را به شما ارائه می کند. شما می توانید مقاله های ارائه شده برای هریک از این کنفرانس ها را دانلود کرده و یا مقاله خود را برای شرکت در کنفرانس ارائه کنید.

SCIRPSCIRP : یکی از بزرگترین ناشران مجلات در زمینه ها و رشته های مختلف است که دسترسی آزاد را برای همگان فراهم آورده است. بیش از 5000 ویراستار فعال همواره در این سایت فعالیت می کنند. SCIRP تا به امروز بیش از 30500 مقاله منتشر کرده است.

 جهت پرداخت هزینه انتشار مقاله شما می توانید با ما تماس بگیرید.شرکت ما آماده ارائه خدمات پرداخت هزینه چاپ مقاله در ژورنال ها و مجلات بین المللی خارجی برای شما می باشد.

شما می توانید درخواست خود را از طریق ایمیل این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید و یا شماره تماس 77526840-021 با ما در میان بگذارید.

ثبت سفارش

نظرات شما

با عضویت در "خبرنامه " وب سایت ما از آخرین اخبار مطلع شوید.

/component/acymailing/captcha.html?acyformname=formAcymailing65831&val=2302 

اطلاعات تماس

تلفن تماس : 77526840-021

تلفن همراه : 09128388287

ایمیل : info@epayvisa24.com

آدرس : خیابان ولیعصر، نبش خیابان مطهری، درب ورودی رستوران هانی، پلاک 1991، طبقه دوم، واحد 104