تماس : 02177526840 - 09128388287

پرداخت هزینه ارزیابی مدارک مهندسین برای مهاجرت به استرالیا

اگر مدرک لیسانس یا فوق لیسانس مهندسی خود را از دانشگاه های ایران دریافت نموده اید، حتی اگرمدرکتان از دانشگاه های معتبر ایران صادر شده است حتما این موضوع را در نظر داشته باشید که کشور میزبان شما حق این را دارد که قبل از پذیرش شما به عنوان یک مهندس، توانایی های مهندسی شما را یک بار دیگر تحت بررسی قرار دهد. این کار تنها به این دلیل صورت می گیرد که استرالیایی ها مطمئن باشند دانش مهندسی شما و متدها و شیوه های حل مسائل مهندسی که شما به کار می برید، با شیوه ها و اصول این کار در استرالیا منطبق است.

ثبت سفارش

 

Eng

 

آنها این زحمت را به شما نمی دهند که به شما اثبات کنند مدرک و تخصص شما برای آنها بی ارزش است بلکه می خواهند خیالشان راحت باشد که شما در بدو ورود به استرالیا می توانید از دانسته های مهندسی خود با زبانی که آنها هم متوجه می شونداستفاده نمایید و بنابر این در یک تیم مهندسی می توانید مفید واقع شوید.

همانطور که در صفحه "پرداخت هزینه لاج(Lodge) استرالیا" به این موضوع اشاره کرده ایم، مهاجرت به استرالیا با استفاده از Application های متفاوتی امکان پذیر است. در این بین آن دسته از متقاضیانی که از طریق ویزای کاری قصد مهاجرت به استرالیا را دارند و دارای مدرک مهندسی نیز هستند لازم است مدارک اخذ شده خود را جهت اثبات شایستگی به تایید یک موسسه ارزیابی که از نظر دولت استرالیا معتبر شناخته می شود، برسانند. بر این مبنا دولت استرالیا صرفا با ارسال مدارک و سوابق کاری، صلاحیت مهندسان را تایید نمی کند و این ارزیابی برای مهندسین، توسط موسسه ارزیابی مدارک مهندسین استرالیا (Engineers Australia) که به اختصار EA خوانده می شود انجام می گردد و وظیفه آن صدور گواهی تصدیق صلاحیت در رشته های مهندسی برای دریافت کنندگان ویزای اقامت استرالیاست.

انجمن مهندسی استرالیا خدمات خود را در قالب عضویت و ارزشیابی در اختیار متقاضیان قرار می دهد که برای هر یک هزینه های جداگانه ای در نظر گرفته است. این دو هزینه وابسته به یکدیگر نیستند و شما بدون پرداخت حق عضویت (Membership) و تنها با ایجاد یک حساب کاربری و پرداخت هزینه ارزشیابی، می توانید جهت تکمیل مدارک مهاجرتی خود اقدام نمایید. در واقع پرداخت هزینه عضویت تنها در صورتی مورد نیاز است که قصد داشته باشید از مزایای عضویت (که آنها را در صفحه Benefits of membership مشاهده می کنید) بهره مند شوید. مبالغ مربوط به هزینه ارزشیابی را می توانید در صفحه Assessment fees و هزینه عضویت را با استفاده از محاسبه گر آنلاین صفحه Calculate Membership Fee مشاهده نمایید. 

انجمن مهندسین استرالیا جهت انجام ارزشیابی در وب سایت خود، بخشی به عنوان Migration Skills Assessment یا MSA دارد که از طریق آن می توانید مدارک لازم جهت انجام ارزشیابی از جمله مدارک اثبات هویتی، CV یا رزومه کاری، مدارک زبان به طور اخص IELTS را بارگذاری و فرایند Assessment خود را آغاز نمایید. خط مشی این موسسه در فرایند ارزشیابی مدارک مهندسی صادر شده از کشور های گوناگون، متفاوت است بدین ترتیب که مهندسین ایرانی لازم است جهت انجام  ارزشیابی مدارک خود در این موسسه نسبت به ایجاد CDR اقدام نمایند. 

CDR یا Competency Demonstration Report، شامل کلیه سوابق کاری و مهارت های شماست که در طول مدت کار حرفه ای خود پشت سر گذاشته اید. CDR بایست شامل حداقل 3 نمونه کار مهم و قابل توجه شما در طول تحصیل یا کار باشد به طوری که کاملا صریح و شفاف توانمندی و نقاط قوتتان را برای موسسه EA به اثبات برساند. CDR نیز پس از تکمیل در همان بخش MSA بارگذاری می شود. 

در بخش MSA چهار گزینه پیش روی شماست که عبارتند از Personal،Application ، Education و Report که شما بسته به نوع ویزای خود بایست یکی از سه گزینه اول را انتخاب و نسبت به تکمیل پروفایل خود اقدام نمایید. همچنین گزینه آخر مربوط به بارگذاری CDR شماست که پیش تر در مورد آن صحبت شد.

 شما می توانید جهت پرداخت هزینه ارزیابی مدارک مهندسین برای مهاجرت به استرالیا از طریق ایمیل این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید و یا شماره تماس 77526840-021 با تماس بگیرید تا به صورت حضوری و غیر حضوری سفارش شما را انجام دهیم.

ثبت سفارش

نظرات شما

با عضویت در "خبرنامه " وب سایت ما از آخرین اخبار مطلع شوید.

/component/acymailing/captcha.html?acyformname=formAcymailing36981&val=6570 

اطلاعات تماس

تلفن تماس : 77526840-021

تلفن همراه : 09128388287

ایمیل : info@epayvisa24.com

آدرس : خیابان ولیعصر، نبش خیابان مطهری، درب ورودی رستوران هانی، پلاک 1991، طبقه دوم، واحد 104