تماس : 02177526840 - 09128388287

پرداخت هزینه ارزیابی مدارک تحصیلی توسط موسسه WES

Wes

بعضی از دانشگاه ها در آمریکا و کانادا و همچنین برنامه (Federal Skilled Worker Program) که ایرانیان جهت مهاجرت به کانادا از آن استفاده می کنند، از تقاضا کنندگان می خواهند تا مدارک تحصیلی خود را توسط موسسه های معتبر بین المللی ارزیابی و تایید نمایند.از این رو موسساتی هستند که خدمات مرتبط در این زمینه را به دانشجویان ارائه می نمایند بدین ترتیب که مدارک تحصیلی متقاضیان را دریافت و بر اساس نظام رتبه بندی خاصی به نمرات و دانشنامه ها امتیاز می دهند.

ثبت سفارش

در بین این موسسات، World Education Services که به اختصار WES نامیده می شود از اهمیت و اعتبار بالایی در بین دانشگاه های آمریکای شمالی و سازمان های مهاجرتی بر خوردار بوده و اغلب آنها ارزیابی مدارک تحصیلی این موسسه را معتبر می دانند. موسسه World Education Services یا همان WES ( وس ) یکی از معتبرترین و محبوب ترین موسساتی است که در زمینه ارزیابی مدارک تحصیلی در آمریکای شمالی فعالیت می نماید.  در وب سایت WES یک بخش مربوط به کشور آمریکا و بخش دیگر کاملاً مجزا مربوط به کشور کانادا می باشد. 

برای استفاده از خدمات موسسه WES لازم است ابتدا از طریق صفحه AccessWES نسبت به افتتاح حساب کاربری خود اقدام نمایید. پس از ورود به  حساب کاربری در وب سایت موسسه، دو بخش کاملا مجزا برای متقاضیان کانادا و آمریکا قرار داده شده است. همچنین می توانید جهت انتخاب بخش مورد نظر خود در صفحه اصلی روی گزینه Apply for a WES Credential Evaluation کلیک نمایید.صفحه بعد فرایند دو مرحله ای انجام ارزیابی را مشاهده می کنید:

Step 1 دو لینک در اختیار شما خواهد گذاشت که عبارتند از اطلاعات مراحل و نحوه انجام ارزیابی در موسسه WES و دیگری مدارک لازم، که می بایست قبل از آغاز فرایند ارزیابی و ارسال مدارک آن را به دقت مورد مطالعه قرار دهید.

Step 2 شامل بخشهای مجزا برای خدمات به متقاضیان آمریکا و کانادا است. در صورتیکه شما متقاضی دریافت ارزیابی مدارک برای کشور کانادا باشید با دو گزینه روبرو خواهید شد که عبارتند از ECA Application for CIC، برای متقاضیان مهاجرت به کانادا و Standard Online Application که مختص استفاده متقاضیان ویزای تحصیلی کانادا می باشد.

در حین ثبت نام و وارد کردن اطلاعات با توجه به این که چه مدرکی دارید و مدارک خود را به چه هدفی می خواهید ارزیابی کنید، هزینه قابل پرداخت برای شما مشخص می شود.

اگر قصد ادامه تحصیل داشته باشید مدارک شما باید Course-by-Course – with GPA & course-levels ارزیابی شود.

 اگر قصد کار، مهاجرت و یا تحصیلات متوسطه را داشته باشید، مدارک شما باید Document-by-Document ارزیابی شود.

ارسال مدارک به موسسه WES

بعد از پرداخت و دریافت reference code ، تمام مراحل بعدی با جزئیات برای شما ارسال می شود.

در تمامی مکاتبات خود با موسسه WES ، کد reference code را ذکر کنید.

wes نتیجه ارزشیابی را چند روز بعد از دریافت مدارک به صورت زیر ارسال می کند:

تایید اصل بودن مدرک

تغییرفرمت نمرات از 20 نمره به 4 نمره

ارسال نتیجه به دانشگاه و یا موسسه درخواستی

نتیجه این ارزشیابی در wes ثبت می شود و هر زمان که نیاز شد ، تنها با پرداخت 30 دلار می توانید درخواست کنید wes نتیجه را به دانشگاه و یا موسسه ای دیگر ارسال کند.

هزینه ارزیابی مدارک در آمریکا و کانادا توسط WES به خدماتی که انتخاب می کنید بستگی دارد.

مدارک مورد نیاز برای ارزیابی در WES

1 - اصل ریز نمرات فارسی(کارشناسی و کارشناسی ارشد)

2 - ترجمه ریز نمرات با مهر دادگستری و وزارت خارجه، به همراه یک نسخه سیاه و سفید خوانا از ریز نمرات فارسی دارای مهرِ “کپی برابر اصلِ” دارالترجمه

3 - ترجمه اصل مدرک (دانشنامه) با مهر دادگستری و وزارت خارجه، به همراه یک نسخه سیاه و سفید خوانا از ریز نمرات فارسی دارای مهرِ “کپی برابر اصلِ” دارالترجمه

اطلاعات مورد نیاز جهت پرداخت آنلاین ارزی در سایت WES

1 - لینک ورد به اکانت شما در سایت WES

2 - نام کاربری و رمز عبور برای ورود به اکانت شما در سایت WES

3 - مبلغ نهایی قابل پرداخت به ارز

با توجه به پکیج های مختلفی که توسط موسسه WES برای متقاضیان متفاوت طراحی گردیده است، هزینه ارزیابی مدارک تحصیلی در این موسسه متفاوت است و لازم است شما بعد از تکمیل پروفایل خود و اطلاع از هزینه آن جهت پرداخت هزینه ارزیابی مدارک تحصیلی خود اقدام نمایید. برای کسب آگاهی از مبالغ خدمات مربوط به هر یک می توانید به جدول هزینه خدمات مربوط به آمریکا و هزینه خدمات مربوط به کانادا رجوع نمایید.

همواره به یاد داشته باشید WES مدارک دریافت شده را به شما باز نخواهد گرداند لذا هرگز نباید اصل مدارک را برای این موسسه ارسال نمایید.

شما می توانید جهت پرداخت هزینه ارزیابی مدارک تحصیلی توسط موسسه WES از طریق ایمیل این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید و یا شماره تماس 77526840-021 با تماس بگیرید تا به صورت حضوری و غیر حضوری سفارش شما را انجام دهیم.

ثبت سفارش

نظرات شما

با عضویت در "خبرنامه " وب سایت ما از آخرین اخبار مطلع شوید.

/component/acymailing/captcha.html?acyformname=formAcymailing60171&val=5468 

اطلاعات تماس

تلفن تماس : 77526840-021

تلفن همراه : 09128388287

ایمیل : info@epayvisa24.com

آدرس : خیابان ولیعصر، نبش خیابان مطهری، درب ورودی رستوران هانی، پلاک 1991، طبقه دوم، واحد 104