تماس : 02177526840 - 09128388287

پرداخت هزینه اقامت دانمارک green card

Greencard

اگر در ایران و یا در ھر جای دیگری از دنیا زندگی می کنید و دارای تحصیلات عالیه (کارشناسی-کارشناسی ارشد و یا دکترا) ھستید و از طرفی قصد مهاجرت به یکی از کشورھای اروپایی برای کار و زندگی و سپس دریافت اقامت اتحادیه اروپا را دارید، طرح گرین کارت می تواند یکی از بھترین گزینه ھا برای شما GreenCard Scheme یا ھمان کارت سبز دانمارک باشد.شما می توانید از ھر کجای دنیا که باشید با تهیه و ارسال مدارک موردنیاز در صورت کسب حد نصاب امتیاز ( ۱۰۰ امتیاز) درظرف چند ماه به یکی از مرفه ترین کشورھای حوزه اسکاندیناوی و اروپا قدم بگذارید.

ثبت سفارش

هنگامی که شما گرین کارت دانمارک را دریافت می‌کنید، دیگر نیازی به اخذ مجوز کار ندارید و می‌توانید به جز راه اندازی یک کسب و کار (business) برای خود که مجاز به آن نیستید، در یک شرکت یا کسب و کار دیگر به عنوان یک کارمند، کار کنید.

حد نصاب امتیاز برای اقدام جھت کارت سبز دانمارک ۱۰۰ امتیاز است که شامل امتیاز برای سن،سطح تحصیلات،سطح زبان،سوابق کاری،سازگاری با محیط و سن می شود.

Age -1 سن

شما می توانید حداکثر ۱۵ امتیاز از بخش سنی دریافت کنید:

 ۳۴ سال و کمتر : ۱۵ امتیاز

 ۳۵ تا ۴۰ سال : ۱۰ امتیاز

Educational Level -2 سطح تحصیلات ست.مدرک تحصیلی شما باید حداقل معادل مدرک لیسانس دانمارکی ارزشیابی شود.در غیراینصورت، حد نصاب امتیاز لازم را نمی توانید بدست آورید. حداکثر امتیازی که از این بخش می توانید کسب کنید ۱۰۵ امتیاز است.

 حداقل سطح تحصیلی لازم لیسانس یا کارشناسی :

 مدرک کارشناسی(لیسانس) چھارساله: ۳۰ امتیاز

مدرک کارشناسی ارشد (فوق لیسانس) یکساله: ۵۰ امتیاز

مدرک کارشناسی ارشد (فوق لیسانس) دوساله: ۶۰ امتیاز

مدرک دکترا Phd - 80 امتیاز

درضمن اگر دانشگاه محل تحصیل شما جزو فھرست ۴۰۰ دانشگاه برتر دنیا باشد، امتیاز اضافه ای به شما تعلق می گیرد - bonus point

جزو ۴۰۰ دانشگاه برتر دنیا ۵ امتیاز

 - جزو ۲۰۰ دانشگاه برتر دنیا ۱۰ امتیاز

جزو ۱۰۰ دانشگاه برتر دنیا: ۱۵ امتیاز

نکته مھم برای دانشجویان:

امتیازات بالا ھمگی به کسانی تعلق می گیرد که تحصیلات خود را به پایان رسانیده اند و مدرک خود را دریافت نموده اند.درصورتی که ھنوز دانشجو ھستید و مدرک تحصیلی خودتان را دریافت
نکرده اید نمی توانید امتیازی از این بخش دریافت کنید.

Language Skills -3 سطح زبان

 جھت دریافت امتیاز در این بخش،باید توانایی خود را در تسلط به یکی از زبانھای انگلیسی،دانمارکی،سوئدی،نر وژی و یا آلمانی نشان دھید.

مدرک زبان انگلیسی IELTS با نمره 3 - 5 امتیاز

مدرک زبان انگلیسی IELTS با نمره 3/5 تا 4/5 - 10 امتیاز

مدرک زبان انگلیسی IELTS با نمره 5 تا 6 - 15 امتیاز

مدرک زبان انگلیسی IELTS با نمره 6/5 - 5 امتیاز

Work Experience -4 سوابق کاری

در صورتی که ظرف ۵ سال گذشته در یکی از مشاغل  positive list موردنیاز دانمارک مشغول به تحقیق یا کار بوده اید، می توانید حداکثر ۱۵ امتیاز دریافت کنید.

یک تا دو سال سابقه کار در positive list به عنوان محقق 10 امتیاز

سه تا پینج سال سابقه کار در positive list به عنوان محقق 15 امتیاز

یک تا دو سال سابقه کار در positive list به عنوان محقق 10 امتیاز

 امتیاز مربوط به قابلیت سازگاری

در صورتی که بیش از یک تا سه سال در یکی از کشورهای اتحادیه اروپا یا سوئیس تحصیل کرده باشید یا یک تا دو سال متوالی در این کشورها کار کرده باشید، 5 تا 10 امتیاز خواهید گرفت. دانستن زبان دانمارکی نیز 5 امتیاز دارد و شما حداکثر 15 امتیاز در این بخش می‌توانید کسب کنید.

توجه داشته باشید که می‌بایست حداکثر ظرف مدت شش ماه پس از دریافت اقامت دائم، در کشور دانمارک ساکن شوید و دارای یک آدرس رسمی در این کشور باشید. پیدا کردن مکانی برای زندگی بر عهده خود شما می‌باشد. همچنین در یک سال پس از دریافت اقامت دائم باید شغلی داشته باشید که حداقل 50 هزار کرون دانمارک برای شما درآمد به همراه داشته باشد. لازم به ذکر است، تا زمانی که شما دارای یک آدرس رسمی و مشخص، شغل و حقوق ماهانه دریافتی در دانمارک نباشید، نمی‌توانید هیچ یک از اعضای خانواده خود را به دانمارک بیاورید.

هزینه اپلای گرین کارت دانمارک

پیش از ارائه درخواست گرین کارت، شما می‌بایست یک شناسه سفارش (Case Order ID) برای خود ایجاد کرده و هزینه اپلای خود را نیز پرداخت کنید. از طریق این لینک می‌توانید به صفحه Login وارد شوید و مراحل ثبت نام و دریافت شناسه سفارش (Case Order ID) را طی کنید. پس از اپلای می‌بایست پرداخت خود را نیز انجام دهید. این مبلغ، هزینه های به جریان افتادن پرونده شما را پوشش می‌دهد و قابل پس گرفتن (Refundable) نمی‌باشد. چنانچه شما بیش از مبلغ مورد نظر پرداخت کنید، مقدار اضافی به شما بازگردانده خواهد شد، اما چنانچه کمتر از مبلغ مورد نیاز پرداخت کنید، پرونده شما رد خواهد شد. مبالغ اپلای در ابتدای ماه ژانویه هر سال تعیین می‌شود.

جهت پرداخت هزینه اقامت دانمارک توسط ویزا پرداخت 24 می توانید از طریق ایمیل این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید و شماره تماس 77526840-021 با ما در تماس باشید.

ثبت سفارش

نظرات شما

با عضویت در "خبرنامه " وب سایت ما از آخرین اخبار مطلع شوید.

/component/acymailing/captcha.html?acyformname=formAcymailing65681&val=2159 

اطلاعات تماس

تلفن تماس : 77526840-021

تلفن همراه : 09128388287

ایمیل : info@epayvisa24.com

آدرس : خیابان ولیعصر، نبش خیابان مطهری، درب ورودی رستوران هانی، پلاک 1991، طبقه دوم، واحد 104