تماس : 02177526840 - 09128388287

پرداخت هزینه برنامه اسکیل ورکر کانادا

Canada

یکی از بهترین روش های مهاجرت ایرانیان به کانادا روش ورود سریع یا همان Express Entry است. این برنامه ، برنامه ای مهاجرتی بر اساس جذب نیروی متخصص است که اسکیل ورکر نام دارد. اگر شما قصد دارید به کانادا بروید این برنامه به دو صورت است که نوع آن را مقصد شما در کانادا تعیین می کند.

ثبت سفارش

 

Quebec Skilled Worker (برنامه مهاجرتی نیروی حرفه ای برای استان کبک)

Federal Skilled Worker (برنامه مهاجرتی نیروی حرفه ای دیگر استان های کانادا)

که هر یک از این دو بخش هزینه های مخصوص به خود را دارد که در ادامه به تفصیل ذکر می شود.

اگر بخواهید به استان کبک بروید باید Quebec Skilled Worker را انتخاب کنید و اگر به دیگر استان های کانادا قصد عزیمت دارید بایستی Federal Skilled Worker را انتخاب کنید.

در بحث هزینه ی اپلیکیشن فی کانادا نکته ای مهم وجود دارد و آن این است که متقاضیان کبک بایستی یک مرحله پرداخت بیشتری انجام دهند زیرا هزینه ی کبک شامل دو بخش است، که مرحله اول آن هزینه اختصاصی برای مهاجرت به استان کبک و مرحله دوم آن پس از رسیدن پرونده به بخش فدرال است که از اینجا به بعد هزینه ها به همان اندازه اسکیل ورکر فدرال است، در واقع متقاضیان کبک یک مرحله ی پرداختی بیشتر دارند. 

این مبالغ به تفکیک برنامه فدرال و کبک در ادامه فهرست شده است :

 مهاجرت از طریق برنامه اسکیل ورکر فدرال (Federal Skilled Worker)

این برنامه برای مهاجرت به سرتاسر کانادا به غیر از استان کبک می باشد. اپلیکیشن فی این برنامه ۵۵۰ دلار کانادا برای متقاضی اصلی و ۵۵۰ دلار برای همسر او جهت بازگشایی پرونده و انجام پروسه کار در بخش فدرال می باشد. این مبلغ برای همراه زیر ۱۹ سال شخص متقاضی، مبلغ ۱۵۰ دلار کانادا بجای ۵۵۰ دلار می باشد. همچنین هزینه ی لندینگ فی به مبلغ ۴۹۰ دلار و دیگر هزینه ها از قبیل تست زبان، ارزیابی مدارک تحصیلی، مدیکال، Clearance و ترجمه مدارک نیز برای شما وجود دارد.

مهاجرت از طریق برنامه اسکیل ورکر کبک (Quebec Skilled Worker)

این برنامه تنها برای مهاجرت به استان کبک می باشد و همانطور که ذکر شد متقاضیان کبک قبل از رسیدن پرونده به مرحله فدرال بایستی هزینه Application Fee (اپلیکیشن فی) کبک را جهت آغاز روند مهاجرت پرداخت کنند که این هزینه برای فرد اصلی ۷۶۵ دلار کانادا و برای هر یک از همراهان ۱۶۴ دلار می باشد. همچنین هزینه ی لندینگ فی به مبلغ ۴۹۰ دلار و دیگر هزینه ها از قبیل تست زبان، ارزیابی مدارک تحصیلی، مدیکال، Clearance و ترجمه مدارک نیز برای شما وجود دارد.

روش پرداخت Application Fee

اپلیکیشن فی کانادا در برنامه فدرال از طریق مسترکارت/ ویزا کارت قابل پرداخت است اما در مورد "کبک" و "اپلیکشن فی متقاضی اصلی در برنامه فدرال" قبلا این پرداخت تنها از طریق سند اعتباری Money Order (مانی اوردر) یا Bank Draft (بانک درفت - چک بین بانکی) قابل انجام بود اما هم اکنون شما می توانید پرداخت را به صورت پرداخت آفلاین نیز انجام دهید. 

روش کار بدین صورت است که ابتدا شما فرم مربوط به پرداخت را پر کرده، اطلاعات کارت اعتباری را در آن نوشته و این برگه را پرینت گرفته و پس از امضای آن، این برگه را به همراه دیگر مدارک ارسال می کنید.

پرداخت با کارت اعتباری یا مانی اوردر و Bank Draft ؟

در صورت مشمول بودن به ریفاند یا بازگشت پول، در صورتی که از کارت اعتباری استفاده کرده باشید، کار شما در زمان بسیار کمتری انجام می شود.

هزینه ی پرداخت با کارت اعتباری قدری کمتر از Money Order خواهد بود.

جهت پیگیری اینکه هزینه پرداخت شده یا خیر، در Money Order و بانک درفت نیاز به مکاتبه با بانک دارید ولی با کارت اعتباری تنها کافیست به پنل کاربری کارت خود مراجعه نموده و در صورتی که پول از حساب شما کسر شده باشد، متوجه خواهید شد که پرداخت انجام شده است.

با توجه به تغییرات اخیر در روند مهاجرت Federal و Quebec ممکن است این هزینه ها متفاوت باشند که لازم است جهت اطمینان از درستی هزینه ها، مراتب را از طریق سایت CIC پیگیری نمایید. همچنین فهرستی کامل از هزینه های قابل پرداخت در سایت سفارت کانادا را در اینجا می توانید مشاهده نمایید.

 شما می توانید جهت پرداخت هزینه اپلیکیشن فی (Application Fee) برنامه اسکیل ورکر کانادا از طریق ایمیل این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید و یا شماره تماس 77526840-021 با تماس بگیرید تا به صورت حضوری و غیر حضوری سفارش شما را انجام دهیم.

ثبت سفارش

نظرات شما

با عضویت در "خبرنامه " وب سایت ما از آخرین اخبار مطلع شوید.

/component/acymailing/captcha.html?acyformname=formAcymailing31731&val=8459 

اطلاعات تماس

تلفن تماس : 77526840-021

تلفن همراه : 09128388287

ایمیل : info@epayvisa24.com

آدرس : خیابان ولیعصر، نبش خیابان مطهری، درب ورودی رستوران هانی، پلاک 1991، طبقه دوم، واحد 104