تماس : 02177526840 - 09128388287

پرداخت هزینه بیمه swisscare insurance

Swisscare

کلیه متقاضیان سفر های خارجی، اعم از این که قصد گردش و سیاحت داشته یا جهت تحصیل کشور را ترک می کنند لازم است ابتدا از قوانین آن کشور در مورد بیمه اطلاع کامل کسب نمایند زیرا ممکن است کشور مقصد آنها قوانین خاصی در این مورد داشته باشد. مثلا تمامی افرادی که به هر دلیلی به کشورهای عضو اتحادیه اروپا سفر می کنند، لازم است  از ابتدا تا انتهای اقامت خود تحت پوشش بیمه درمانی باشند. از این رو یکی از مدارک الزامی برای کسانی که جهت ویزای تحصیلی در کشورهای اروپایی اقدام می کنند، گواهی پرداخت حق بیمه برای سال اول تحصیل آن ها (بیمه یک ساله) می باشد که در سال های بعدی تمدید می شود. 

ثبت سفارش

بیمه SWISSCare Insurance یکی از معتبرترین بیمه ها در اروپاست که بیشتر دانشجویان ایرانی جهت درخواست ویزای تحصیلی برای کشورهایی مثل فنلاند (Finland) یا استونی (Estonia) و دیگر کشورهای عضو اتحادیه اروپا از آن استفاده می کنند. برای استفاده از این بیمه دانشجویان می بایست هزینه آن را پرداخت کرده و گواهی پرداخت را به سفارت کشور مورد نظر ارائه نمایند.

پرداخت آنلاین هزینه بیمه SwissCare insurance از سایت http://swisscare-intl.com و از طریق کارت های اعتباری ویزا و مسترکارت (Visa and MasterCard) قابل انجام هست. SwissCare خدمات آنلاین بیمه برای مردم در سراسر دنیا را فراهم می کند که شامل بیمه زندگی، سفر، تحصیل و کار می گردد، شامل:

بیمه مسافرتی و خدمات درمانی برای اتباع خارجی که فرد، خانواده، گروه یا شرکت را تحت پوشش قرار می دهد.

بیمه مسافرتی آنلاین برای کسانی که به هدف کار یا تفریح به خارج از کشور سفر می کنند.

بیمه خدمات درمانی برای دانشجویان، اساتید، محققان و … و بیمه دانشجویی برای دانشجویان در سراسر دنیا.

بیمه SWISS Care برای دانشجویان خارجی (International Student Health Insurance) در انواع زیر در دسترس می باشد:

Standard - با پشتیبانی هزینه های پزشکی و درمان تا 30,000 یورو

Comfort - با پشتیبانی هزینه های پزشکی و درمان تا 100,000 یورو

Premium - با پشتیبانی هزینه های پزشکی و درمان تا 500,000 یورو

هزینه بیمه سوئیس جهت متقاضیان تحصیل اروپا با ارز یورو و بسته به مدت زمان بیمه و نوع آن می تواند مبالغ متفاوتی داشته باشد. هر مدت زمان و کشوری را که انتخاب نمایید بیمه شما شامل سه حالت Standard، Comfort یا Premium می شود. جهت کسب اطلاع از هزینه بیمه مورد نظر خود، به سایت SWISSCare Insurance رجوع و در مورد تاریخ شروع بیمه، تاریخ پایان بیمه و نوع آن (Standard، Comfort یا Premium) تصمیم گیری نمایید و پس از وارد کردن این اطلاعات در فرم مربوطه در سایت SWISS Care مبلغ نهایی قابل پرداخت را مشاهده نمایید.

اطلاعات مورد نیاز جهت پرداخت هزینه بیمه SwissCare insurance

وضعیت

تاریخ تولد

تابعیت

تاریخ شروع بیمه

تاریخ پایان بیمه

مبلغ بیمه

اولین مقصد

جنسیت

نام کامل مطابق با گذرنامه

آدرس کامل پستی

شماره تماس

ایمیل به منظور دریافت گواهی بیمه

شما می توانید جهت پرداخت هزینه بیمه swisscare insurance از طریق ایمیل این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید و یا شماره تماس 77526840-021 با تماس بگیرید تا به صورت حضوری و غیر حضوری سفارش شما را انجام دهیم.

ثبت سفارش

نظرات شما

با عضویت در "خبرنامه " وب سایت ما از آخرین اخبار مطلع شوید.

/component/acymailing/captcha.html?acyformname=formAcymailing97441&val=6783 

اطلاعات تماس

تلفن تماس : 77526840-021

تلفن همراه : 09128388287

ایمیل : info@epayvisa24.com

آدرس : خیابان ولیعصر، نبش خیابان مطهری، درب ورودی رستوران هانی، پلاک 1991، طبقه دوم، واحد 104