تماس : 02177526840 - 09128388287

پرداخت هزینه تعیین وقت سفارت آمریکا MRV Fee

Mrv Fee

کلیه متقاضیان دریافت ویزای غیر مهاجرتی کشور آمریکا همانند ویزا های نوع F1/F2 ،J1/J2 ،B1/B2 و غیره، ملزم به پرداخت هزینه ای جهت تعیین وقت سفارت می‌باشند که این مبلغ MRV نام دارد. از تاریخ اول ژانویه ۲۰۱۳ به بعد کلیه متقاضیان ویزاهای غیر مهاجرتی ( اعم از توریستی - دانشجویی ) باید قبل از تعیین وقت مصاحبه اقدام به ایجاد حساب کاربری در سایت سفارت مورد نظرشان کرده و هزینه را نیز پرداخت نمایند. قابل ذکر است که پرداخت هزینه این کار توسط کردیت کارت بین المللی ویزا کارت یا مستر کارت صورت میگیرد و این وجه غیرقابل استرداد است.

ثبت سفارش

به طور معمول و برای ویزاهای متداول همچون نوع F1/F2 ،J1/J2 ،B1/B2 هزینه MRV Fee برای متقاضی و همراهان شامل کودکان، برای هر نفر برابر با ١۶٠ دلار می‌باشد، اما ممکن است نیاز به پرداخت مبالغی اضافی، بسته به نوع ویزا و این که شهروند کدام کشور هستید، داشته باشید. شما می‌توانید جزییات کامل این هزینه ها را به تفکیک نوع ویزا در اینجا مشاهده کنید.

فقط متقاضیان ویزا دارای وقت تعیین شده از طریق تقویم تعیین وقت مصاحبه ویزا غیر مهاجرتی ایرانیان اجازه دارند وارد کنسولگری شوند.

برای تعیین وقت، اطلاعات زیر لازم است :

نام و نام خانوادگی (دقیقاً مطابق آنچه در گذرنامه درج شده است)

شماره گذرنامه

تابعیت

سویس نامبر (برای ویزای دانشجویی)

شماره بارکُد که در صفحه تأییدیه فرم DS 160 مشاهده می شود

شماره تلفن

نشانی پست الکترونیکی.

قابل ذکر است که از تاریخ ۲۵ آگوست ۲۰۱۴ ورود به حساب کاربری در سایت سفارت آمریکا از طریق نام کاربری (Email) و رمز عبور (Password) امکان پذیر هست.

پیش از ثبت سفارش ابتدا در داخل اکانت خود در وب سایت usvisa-info.com  حتما تا مرحله پرداخت پیش رفته و سپس از اکانت خود خارج شوید.

مراحل درخواست ویزا

پس از انتخاب کشور مورد نظرتان برای درخواست ویزای ایالات متحده، توجه کنید که چنانچه پیش از این فرم DS-160 را تکمیل نکرده اید، ابتدا می‌بایست این فرم را از طریق این لینک پر نمایید و سپس با Application ID خود که با پر کردن این فرم دریافت می‌کنید، مراحل زیر را طی کنید:

1 - مراجعه به وب سایت رسمی خدمات ویزای آمریکا

2 - انتخاب Nonimmigrant Visa Applicant

3 - انتخاب کشور ایران (می‌توانید زبان فارسی یا انگلیسی را انتخاب کنید)

4 - در صفحه بعدی یکی از سه کنسولگری امارات، ارمنستان یا ترکیه را انتخاب کنید. 

5 - روی اعمال (Apply) کلیک کنید و در صفحه بعدی شرایط خود را مشخص کنید و به مرحله بعد بروید.

6 - با ورود اطلاعات و ایجاد اکانت تا صفحه پرداخت پیش بروید. جهت مشاهده تقویم تعیین وقت سفارت ابتدا لازم است هزینه MRV با ویزاکارت یا مسترکارت پرداخت شود. پس از پرداخت، تقویم برای انتخاب زمان مصاحبه به شما نمایش داده می شود. روش پرداخت هزینه MRV برای تعیین وقت سفارت آمریکا در ادامه توضیح داده شده است.

انتخاب محل برای دریافت ویزا و اسناد داده شده به سفارت آمریکا (پیکاپ)

بعد از ثبت نام در سایت کنسولگری آمریکا و ایجاد حساب و ثبت مشخصات خود در سایت، بسته به اینکه دوبی، آنکارا و یا ایروان را انتخاب کرده باشید به شما مکان هایی برای دریافت ویزا پیشنهاد می شود که باید از بین آنها یکی را انتخاب کنید.

تمام مدارک مربوط به ویزا از جمله پاسپورت ، ویزا و اسناد داده شده به سفارت را تنها در محلی که در این مرحله انتخاب می کنید می توانید تحویل بگیرید. البته تا یک روز قبل از تاریخ مصاحبه می توانید این مکان را تغییر دهید.

پس از اینکه بخش کنسول گری مدارک ویزا را به پیک تحویل داد ، حداکثر 3 روز کاری طول می کشد تا مدارک آماده تحویل شود.

مدارک و ویزا را تنها خودتان آن هم با ارائه مدارک شناسایی از جمله کارت شناسایی رسمی یا دولتی عکس دار، گواهی نامه رانندگی رسمی عکسدار و یا شناسنامه می توانید در محلی که در این مرحله انتخاب می کنید، تحویل بگیرید.

والدین شما با ارائه مدارک شناسایی (که در بالا ذکر شده) نیز می توانند تمام مدارک مربوط به ویزای شما را تحویل بگیرند.

در صورتی که هیچ کدوم از شرایط فوق برای شما مقدور نبود می توانید طی یک نامه ای امضا شده به شخص ثالث این مجوز را بدهید که مدارک شما را تحویل بگیرد. شخص ثالث باید مدارک شناسایی خود و شما را در زمان مراجعه به همراه داشته باشد.(البته این فقط در شرایطی ممکن هست که بزرگسال باشید.)

توجه کنید پاسپورت‌هایی که ظرف مدت 30 روز پس گرفته نشود به بخش کنسولی اولیه برگردانده می‌شود.

تعیین وقت برای انجام مصاحبه

بعد از پرداخت ، زمان هایی را که می توانید انتخاب کنید به شما نشان داده می شود و از بین آن ها می توانید یک تاریخ را برای انجام مصاحبه انتخاب کنید.

توجه کنید که تا قبل از ثبت نام در سایت سفارت و پرداخت هزینه درخواست ویزا، فقط اولین زمان نزدیک در سایت نمایش داده می شود.

قبل از پرداخت هزینه در خواست ویزا ( MRV fee ) ، می توانید از دوستانی که این هزینه را در کشور مورد نظر پرداخت کردند بپرسید که چه تاریخ هایی برای انجام مصاحبه موجود هست. چرا که اگر مثلا شما در سایت سفارت آمریکا در دبی پرداخت کنید، نمی توانید این پرداخت را به کنسول گری آنکارا منقل کنید و در صورتی که خواستید کنسول گری خود را تعویض کنید باید مجددا هزینه MRV fee را پرداخت کنید.

نمی توانید همزمان از دو و یا چند سفارت آمریکا در کشورهای مختلف وقت بگیرید. اگر بعنوان مثال در دبی وقت گرفتید و بخواهید وقت مصاحبه دیگری در آنکارا بگیرید باید ابتدا وقت اولیه خود در دبی را کنسل کنید تا بتوانید در آنکارا وقت بگیرید.

پرداخت هزینه تعیین وقت سفارت آمریکا MRV Fee می بایستی به صورت آنلاین و با استفاده از کارت ها اعتباری ویزا و یا مستر Visa Or Master Cardes انجام شود چنانچه به این کارت ها دسترسی ندارید ویزا پرداخت 24 در سریع ترین زمان ممکن و پایین ترین قیمت این پرداخت را برای شما انجام میدهد.جهت انجام سفارش شما می توانید از طریق ایمیل این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید با ما در تماس باشید.

ثبت سفارش

نظرات شما

با عضویت در "خبرنامه " وب سایت ما از آخرین اخبار مطلع شوید.

/component/acymailing/captcha.html?acyformname=formAcymailing50481&val=3947 

اطلاعات تماس

تلفن تماس : 77526840-021

تلفن همراه : 09128388287

ایمیل : info@epayvisa24.com

آدرس : خیابان ولیعصر، نبش خیابان مطهری، درب ورودی رستوران هانی، پلاک 1991، طبقه دوم، واحد 104