تماس : 02177526840 - 09128388287

پرداخت هزینه تعیین وقت مصاحبه ویزای انگلستان

England

اخذ ویزای انگلستان مستلزم تعیین وقت مصاحبه و حضور در یکی از مراکز صدور ویزا (VAC) جهت مصاحبه می‌باشد. به همین منظور، سیستم آنلاینی به نام visa4uk جهت تعیین وقت مصاحبه در نظر گرفته شده است. از این سیستم علاوه بر پرداخت هزینه درخواست آنلاین خود می توانید برای تعیین وقت ملاقات در یکی از مراکز درخواست ویزا (visa application center) نیز استفاده نمایید.

ثبت سفارش

مراحل تعیین وقت آنلاین و مدارک مورد نیاز

جهت تعیین وقت آنلاین، پیش از هر چیز می‌بایست یک حساب کاربری در سایت visa4uk ایجاد و با ورود به اکانت خود تمامی فرم‌های موجود را تکمیل کنید. در سایت VFS Global که مدیریت و پیگیری امور مربوط به ویزا و سفر به انگلستان را انجام می‌دهد و سایت رسمی انگلستان جهت این امور است، شما می‌توانید اطلاعات خوبی در مورد مدارک مورد نیاز، نحوه تکمیل فرم‌ها و دیگر اطلاعات کسب نمایید. پس از تکمیل تمامی فرم‌ها به صفحه پرداخت می‌رسید و بعد از پرداخت هزینه، می‌بایست یک نسخه از تمامی فرم‌های پر شده را چاپ کرده، امضا نموده و به همراه پرینت رسید پرداخت خود در روز مصاحبه به سفارت ارائه دهید.

مراحل گرفتن وقت سفارت انگلیس

ثبت نام در سایت Visa4UK

ایمیل معتبر وارد کنید.

مشخص کنید که متقاضی چه نوع ویزایی هستید.مثلا متقاضی ویزای 6 ماهه گردشگری انگلیس هستید و یا برای کار می خواهید به آن جا سفر کنید.

تکمیل فرم درخواست

امضا و تایید اطلاعات وارد شده

پرداخت هزینه درخواست ویزا

پرینت فرم تکمیل شده

در هر مرحله از مراحل تکمیل فرم‌ها حتما اطلاعاتی را که وارد می‌کنید Save نمایید. همچنین در هر مرحله در صورتی که قصد دارید بعدا نسبت به ادامه تکمیل پروفایل خود اقدام کنید یا به صفحه پرداخت رسیده و قصد دارید بعدا پرداخت را انجام دهید، از کلید Save and exit استفاده نمایید.

به هنگام پر کردن فرم تقاضانامه موارد زیر باید در دسترس باشد:

مشخصات نوع ویزا

آدرس پستی محل اقامت خود در انگلستان

زمان و تاریخ دقیق سفر

آدرس ایمیل معتبر

پس از تکمیل و سابمیت فرم درخواست آنلاین، یک پرینت از فرم تکمیل شده تهیه و آن را امضا نمایید. رسید پرداخت آنلاین را نیز پرینت گرفته و به همراه سایر مدارک در روز مصاحبه همراه خود داشته باشید. پس از سابمیت فرم اپلیکیشن ایمیلی از سوی Visa4UK دریافت خواهید نمود که حاوی شماره اپلیکیشن شما می باشد که به آن شماره ارجاع GWF نیز گفته می شود. دقت نمایید که این شماره را حتما ذخیره نمایید چون برای تعیین وقت ملاقات به این شماره نیاز خواهید. توجه داشته باشید که قرار ملاقاتی که تعیین می کنید، نباید بیشتر از ۹۰ روز (۶۰ روز در امارات) از تاریخ تکمیل و سابمیت فرم درخواست آنلاین باشد.

انواع ویزاهای انگلیس

ویزای بازدید عمومی

ویزای تحصیلی

ویزای درمانی

ویزای کاری و ...

هر کدام دارای زیر مجموعه هایی با مدت زمان اعتبار متفاوت (6 ماه ،‌ یکسال و… ) و یا شرایط خاص (دعوت رسمی از دولت انگلیس و … )‌ می باشند.

هزینه‌های گرفتن وقت مصاحبه و دریافت ویزا

هزینه اپلیکیشن (هزینه ویزا): هزینه صدور ویزا متناسب با نوع آن دارای ارقام بسیار متفاوتی می‌باشد. به همین دلیل سرویسی جهت محاسبه هزینه‌های صدور ویزا راه‌اندازی شده است و با پاسخ به سوال‌های آن، هزینه مرتبط با نوع ویزای درخواستی شما نمایش داده می‌شود.

هزینه IHS: این هزینه، مبلغی اضافی جهت خدمات سلامت مهاجرین است و در صورتی که ملیتی به غیر از کشورهای حوزه اقتصادی یورو را دارا بوده و تقاضای ویزایی با مدت اقامت بیش از 6 ماه داشته باشید، این هزینه را نیز می‌بایست پرداخت کنید. مبلغ هزینه IHS را می‌توانید از اینجا ببینید

هزینه های رایج سفارت انگلیس

ویزای توریستی 6 ماهه $133

ویزای بازدید از خانواده 6 ماهه $133

ویزای تحصیلی برای دوره زبان $254

ویزای Tire 1 برای سرمایه گذاری $2355

ویزای Tire 1 برای کارآفرینی $1482

افرادی که قصد دارند بیش از 6 ماه در کشور انگلیس بمانند، علاوه بر هزینه درخواست ویزای مربوطه، باید هزینه بیمه سلامت (IHS)‌ را نیز پرداخت کنند.

در صورتی که از درخواست ویزا انصراف دهید، درخواست ویزای شما رد شود و یا به اشتباه هزینه IHS را دو بار پرداخت کنید، مبلغ پرداختی بابت IHS ظرف مدت 90 روز به حساب شما یا کارتی که با آن پرداخت کرده‌اید، باز می‌گردد.

بعد از تکمیل ثبت نام و پرداخت هزینه های مربوطه ، در دو ایمیل شماره ارجاع (Unique Visa Application Reference Number) و شناسه پرداخت (Payment reference number) برای شما ارسال می شود که باید این شماره ها را در جایی ذخیره کنید.

شما می توانید جهت پرداخت هزینه تعیین وقت مصاحبه ویزای انگلستان یا ویزا کارت یا مستر کارت از طریق ایمیل این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید و یا شماره تماس 77526840-021 با تماس بگیرید تا به صورت حضوری و غیر حضوری سفارش شما را انجام دهیم.

ثبت سفارش

نظرات شما

با عضویت در "خبرنامه " وب سایت ما از آخرین اخبار مطلع شوید.

/component/acymailing/captcha.html?acyformname=formAcymailing55771&val=1661 

اطلاعات تماس

تلفن تماس : 77526840-021

تلفن همراه : 09128388287

ایمیل : info@epayvisa24.com

آدرس : خیابان ولیعصر، نبش خیابان مطهری، درب ورودی رستوران هانی، پلاک 1991، طبقه دوم، واحد 104