تماس : 02177526840 - 09128388287

پرداخت هزینه گرین کارت آمریکا یا USCIS Immigrant Fee

USCIS

از 1 فوریه 2013 کلیه افرادی که متقاضی دریافت ویزا مهاجرتی آمریکا می باشند پس از دریافت ویزا می بایستی مبلغ 165 دلار آمریکا ( به ازای هر نفر ) را برای دریافت گرین کارت اقامت دائم ( جهت شروع فرایند اقامت و چاپ شدن گرین کارت ) در سایت USCIS ELIS پرداخت نمایند .USCIS (سازمان خدمات شهروندی و مهاجرت ایالات متحده آمریکا) یکی از اجزای وزارت امنیت داخلی آمریکاست که در صورتی که قصد مهاجرت به این کشور، جهت اقامت دائم داشته باشید می بایست از طریق سیستم الکترونیکی USCIS جهت تکمیل پروسه مهاجرت خود اقدام نمایید. 

ثبت سفارش

USCIS این مبلغ را جهت فرایند ویزای مهاجرت شما، همچنین تولید گرین کارت (کارت اقامت دائم آمریکا-Green Card) از شما دریافت می کند.

برای شروع پروسه پرداخت USCIS Immigration Fee شما می بایست دو کد DOS و A-Number را در اختیار داشته باشید. این کدها را می توانید در پاکت ویزا (Immigrant visa packet) که از سفارت خانه یا کنسولگری ایالات متحده آمریکا دریافت می کنید مشاهده کنید. سپس در مرورگر به صفحه USCIS ELIS login رجوع کنید. در این مرحله صفحه ای را مشاهده خواهید کرد که حاوی جزئیات مربوط به حفظ اطلاعات شخصی شما توسط وب سایت است. روی دکمه Continue کلیک کنید تا فرایند ثبت نام آغاز شود. در اولین مرحله شما می بایست کدهای DOS و A-Number و در مراحل بعدی اطلاعات شخصی خود را وارد نمایید. 

در نظر داشته باشید در یکی از مراحل ثبت اطلاعات از شما خواسته می شود جهت فعال سازی حساب یکی از روش های call secure pin (ارسال کد فعالسازی با تماس تلفنی)، email secure pin (ارسال کد فعالسازی با ایمیل) و personal identity questions (طرح سه پرسش امنیتی توسط شما) را انتخاب کنید. انتخاب نوع فعالسازی از این جهت مهم است که شخص پرداخت کننده به این اطلاعات هنگام پرداخت نیاز دارد. پس در صورتی که مایلید شخص دیگری به جز خودتان پرداخت هزینه گرین کارت شما را انجام دهد (غالبا برای مهاجران ایرانی این حالت رخ می دهد)، روش سوم را انتخاب نمایید. 

اطلاعات مورد نیاز جهت پرداخت هزینه مهاجرتی گرین کارت USCIS Immigrant Fee

ایمیل و رمز عبور برای ورود به اکانت شما در سایت USCIS ELIS

ذکر ۳ پرسش امنیتی به همراه پاسخ های شما (در صورتیکه این روش را برای فعال سازی اکانت خود انتخاب نموده اید)

ذکر مبلغ ارز قابل پرداخت با در نظر گرفتن تعداد افراد متقاضی

نکاتی در مورد پرداخت هزینه گرین کارت :

متقاضیان ویزای ک (K) (نامزدی)، صاحبان ویزای SQو ویزای بازگشت حق اقامت (SB-1) و کودکانی که به ایالات متحده زیر روش قبول شدن به فرزند خواندگی یتیم پذیرفته میشوند در حال حاضر از پرداخت هزینهٔ مهاجرت USCIS معاف هستند.

تا زمانیکه هزینه مهاجرتی گرین کارت  USCIS Immigrant Fee را نپردازید، کارت اقامت دائم (گرین کارت) را دریافت نخواهید کرد. البته عدم پرداخت این هزینه تأثیری بر روی وضعیت اقامت دائم شما نخواهد داشت اما قطعا بر زمان صدور گرین کارت از سوی USCIS اثر می گذارد. بنابراین، حتما این هزینه را پس از دریافت بسته روادید (ویزا) مهاجرت و پیش از سفر پرداخت نمایید.

پس از ورود به آمریکا ( پی از رفتن به اداره مهاجرت ) گرین کارت شما به آدرسی که در زمان مصاحبه و یا در مرز ورودی از شما درخواست می شود ارسال خواهد شد .

برای پرداخت هزینه گرین کارت می بایستی از کارت ها ویزا یا مستر Visa or Master Card استفاده نمائید چنانچه در هر یک از مراحل این پرداخت مشکلی داشته باشید و یا بخواهید کارشناسان ما این پرداخت را برای شما انجام دهند می توانید از طریق شماره تماس 77526840-021 و یا ایمیل این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید با ما در ارتباط باشید و پرداخت خود را در سریع ترین زمان ممکن و کمترین نرخ انجام دهید .

ثبت سفارش

نظرات شما

با عضویت در "خبرنامه " وب سایت ما از آخرین اخبار مطلع شوید.

/component/acymailing/captcha.html?acyformname=formAcymailing20531&val=417 

اطلاعات تماس

تلفن تماس : 77526840-021

تلفن همراه : 09128388287

ایمیل : info@epayvisa24.com

آدرس : خیابان ولیعصر، نبش خیابان مطهری، درب ورودی رستوران هانی، پلاک 1991، طبقه دوم، واحد 104