تماس : 02177526840 - 09128388287

پرداخت هزینه اپلیکیشن فی application fee

Application Fee Universities

بسیاری از سرویسهای دانشگاهی و پژوهشی رایگان نبوده و کلیه دانشجویانی که برای تحصیل در دانشگاه های خارجی اقدام می کنند ، برای پرداخت هزینه های خود دچار مشکلاتی می باشند.یکی از اصلی ترین مشکلات آن ها، پرداخت اپلیکیشن فی دانشگاه ها (Application Fee Payment) یا همان پرداخت  هزینه پذیرش (ثبت نام) دانشگاه می باشد.تنها روش پرداخت وجه این سرویسها از طریق کارتهای اعتباری بین المللی امکان پذیر است،

ثبت سفارش

 جهت اخذ پذیرش تحصیلی برای یک دانشگاه، شما می بایست فرم اپلیکیشن آنلاین آن دانشگاه را پر کرده و پس از آن مبلغی را بابت هزینه بررسی پرونده بپردازید. بدین ترتیب تمامی اطلاعات مورد نیاز جهت تصمیم گیری دانشگاه برای اعطا یا عدم اعطای پذیرش (Admission)، در اختیار دانشگاه قرار می گیرد.

این اطلاعات معمولاً عبارتند از اطلاعات هویتی، رزومه تحصیلی و شغلی، علایق پژوهشی، تصویر (اسکن) مدارک تحصیلی، نمرات آزمون های زبان (مانند iBT، GRE یا GMAT)، ترم مورد نظر برای شروع تحصیل (مثلا ترم پاییز 2018)، SOP و توصیه نامه ها (Recommendations). 

پس از از پرکردن اپلیکیشن آنلاین، جهت آغاز فرآیند بررسی پرونده، لازم است Application را Submit (ارائه جهت بررسی) نمایید. از آنجایی که بسیاری از دانشگاه ها بدون پرداخت هزینه Application Fee امکان Submit نمودن اپلکیشن را نمی دهند، در هنگام سابمیت اپلیکیشن لازم است اپلیکیشن فی نیز پرداخت شود.

مراحل پرداخت اپلیکیشن فی application fee متناسب با نوع دانشگاه و کشور مربوطه متفاوت می باشد و معمولاً بصورت ذیل است:

انتخاب دانشگاه

پیدا کردن سایت دانشگاه

ایجاد اکانت کاربری

ورود اطلاعات به سایت دانشگاه

ذخیره کردن اطلاعات

ادامه مراحل تا رسیدن به صفحه پرداخت

گروه ویزا پرداخت 24 با سابقه ی چندین ساله در پرداخت هزینه ثبت نام دانشگاه ها، پرداخت آنلاین اپلیکیشن فی application fee شما را انجام داده و در اسرع وقت رسید را برای شما ارسال می کند. شما می توانید از طریق ایمیل این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید و یا شماره تماس 77526840-021 درخواست خود را با ما در میان بگذارید.

ثبت سفارش

نظرات شما

با عضویت در "خبرنامه " وب سایت ما از آخرین اخبار مطلع شوید.

/component/acymailing/captcha.html?acyformname=formAcymailing81311&val=4235 

اطلاعات تماس

تلفن تماس : 77526840-021

تلفن همراه : 09128388287

ایمیل : info@epayvisa24.com

آدرس : خیابان ولیعصر، نبش خیابان مطهری، درب ورودی رستوران هانی، پلاک 1991، طبقه دوم، واحد 104