تماس : 02177526840 - 09128388287

پرداخت هزینه اجاره خوابگاه دانشجویی دانشگاههای خارجی

یکی از مهمترین دغدغه دانشجویان یافتن محلی برای اقامت است که با توجه به بودجه در نظر گرفته به طور کامل خواسته های فرد پوشش دهد.برخی به دنبال اجاره خانه می روند و بسیاری نیز اقدام به اجاره خوابگاه می نمایند اما انتخاب هر کدام از این ها بستگی زیادی به شهر و کشور مقصد شما و میزان هزینه ای که شما برای محل اقامت خود در نظر گرفته اید دارد.

ثبت سفارش

 

Dormitory 1

 

به طور کلی خوابگاه ها به دو صورت خوابگاه های درون دانشگاه (On-Campus) و خوابگاه های بیرون از دانشگاه (Off-Campus) می باشد که این مسئله از نقطه نظر بعد مسافت تا رسیدن به دانشگاه می تواند نکته قابل تاملی باشد.

واحد مسکونی مشترک

از نمونه های بسیار رایج در بین دانشجویان زندگی دسته جمعی در یک واحد مسکونی مشترک می باشد درواقع این واحد آپارتمانی داری اتاقهای متعددی می باشد که هر دانشجو اتاق خود را داشته و هزینه آن را پرداخت می کند و در مجموع هزینه پرداخت شده اجاره بهای در بین دانشجویان تقسیم می شود موارد دیگر از قبیل امور خانه، خرید، نظافت در بین آنها حل و فصل می شود این روش زندگی باعث می شود دانشجو با پرداخت هزینه کمتر فضای بیشتری داشته و همچنین با افراد مختلف از فرهنگهای مختلف در ارتباط بوده به پیشرفت سریع زبان محاوره ای خود افزایش دهید بعلاوه با برقراری اینگونه رابطه ازتنهایی دوری از خانواده بپرهیزید.

خوابگاه دانشگاه

برای شما همچنین این امکان وجود دارد که در خوابگاه دانشگاه ساکن شوید که معمولا بسیار مرقوم به صرفه بوده وقابل مقایسه با شرایط خوابگاههای دانشگاههای ایران نمی باشد. در خوابگاه دانشگاه دانشجویان می توانند دراتاق تک نفره که درمجاورت سایر اتاق ها قرار گرفته است و یا در واحدهای سه نفره یا چهار نفره و یا در آپارتمانهای تک نفره زندگی کنند. اجاره ماهانه اغلب هزینه‌های آب، برق و سیستم گرمایشی و اینترنت را هم در بر می‌گیرد. در اتاقهای تکی سرویس بهداشتی، حمام و آشپزخانه مشترک می باشد که هر روز از طرف مسئولین خوابگاه نظافت می شود و در مقایسه با شرایط دیگر سکونت در ابتدای زندگی دانشجویی با صرفه تر می باشد هزینه این اتاقها بسته به دانشگاه و شهر محل سکونت متفاوت می باشد. این بسیار مهم است که دانشجویان در بدو ورود با سرویس دانشجویی ارتباط برقرار کرده و شرایط و درخواست خود را با آنها در میان بگذارند. برای گرفتن خوابگاه باید به موقع عمل کنید، چرا که متقاضی برای این نوع اسکان بسیار زیاد است. اداره اموردانشجویی و یا اداره بین الملل دانشگاه مکان هایی هستند که ثبت نام برای خوابگاه را انجام می دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر باید به سرویس دانشجویی دانشگاه خود مراجعه کنید.

نکاتی پیرامون اجاره خوابگاه

در اکثر دانشگاه ها خوابگاه ها می تواند به صورت انفرادی یا چند نفره اجاره شود. همچنین ممکن است برخی خوابگاه ها امکانات اجاره ای متفاوتی برای مجردها و متاهل ها در نظر بگیرند.
قیمت خوابگاه ها بستگی به این که چه امکاناتی را ارائه می دهند متفاوت است. برخی از این امکانات غذا، امکانات ورزشی، سایت کامپیوتر، کتابخانه و غیره است که خوابگاه ها با توجه به دارا بودن یا نبودن این امکانات قیمت های متفاوتی خواهند داشت.

Hostel ها یا اتاق های اجاره ای نیز از جمله انتخاب هایی است که می توانید از آن ها استفاده کنید. این اتاق ها به صورت انفرادی یا جمعی اجاره داده می شوند و معمولا آشپزخانه و سرویس ها مشترک هستند.

پیدا کردن خوابگاه معمولا از طریق مراجعه به بخش Housing سایت دانشگاه ها، مراجعه به سایت مختص به خوابگاه یک دانشگاه یا سایت های واسطه ای مثل Airbnb که به شما در پیدا کردن چنین محل هایی کمک می کند، صورت می گیرد.

< class="tick"p>در برخی کشورها دانشگاه ها خانه هایی را پیشنهاد می دهند که در آنجا شما یکی از اتاق های یک خانه که متعلق به خانواده ای است را اجاره می کنید و با این خانواده زندگی می کنید. این نوع خانه ها از نظر زودتر آشنا شدن با فرهنگ و زبان مردم کشوری که به آنجا رفته اید و همچنین از نظر هزینه گزینه مناسبی می باشد.

 شما می توانید جهت پرداخت هزینه اجاره خوابگاه دانشجویی دانشگاههای خارجی از طریق ایمیل این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید و یا شماره تماس 77526840-021 با تماس بگیرید تا به صورت حضوری و غیر حضوری سفارش شما را انجام دهیم.

ثبت سفارش

نظرات شما

با عضویت در "خبرنامه " وب سایت ما از آخرین اخبار مطلع شوید.

/component/acymailing/captcha.html?acyformname=formAcymailing87121&val=3252 

اطلاعات تماس

تلفن تماس : 77526840-021

تلفن همراه : 09128388287

ایمیل : info@epayvisa24.com

آدرس : خیابان ولیعصر، نبش خیابان مطهری، درب ورودی رستوران هانی، پلاک 1991، طبقه دوم، واحد 104