تماس : 02177526840 - 09128388287

وسترن یونیون western Union

Wu

کمپانی وسترن یونیون یکی از سریعترین راه های انتقال پول را به خانواده ها , دوستان و تجار در سراسر جهان ارائه می دهد به طوریکه توسط وسترن یونیون امکان ارسال سریع پول به بیش از 200 کشور جهان وجود دارد. این کمپانی در سال 1851 تحت نام "New York and Mississippi Valley Printing Telegraph Company" آغاز به کار کرد و سپس در سال 1856 به "Western Union"" تغییر نام یافت. و هم اکنون شما در هر کجای دنیا که باشید میتوانید با استفاده از سرویسهای مالی این شرکت در کمتر از چند ثانیه به دوستان و نزدیکان خود (بدون داشتن حساب بانکی) پول ارسال و یا دریافت کنید.

فعالیت در شبکه های کامپیوتری اولیه:

تلگراف های وسترن یونیون با استفاده ازتکنیک  store and forward در سیستم سوئیچینگ انتفال می یافتند. نسخه های اولیه سیستمهای تلگراف دستی بودند. بعدها با استفاده از ماشین ثبت مخابراتی که با استفاده از نوار کاغذی های پانچ شده برای ذخیره سازی، دریافت و ارسال پیام استفاده می شد، به حالت نیمه خودکار درآمدند. “Plan 55-A” آخرین نوار کاغذی متکی بر سیستم سوئیچینگ مورد استفاده در وسترن یونیون بود که با مسیر یابی خودکار، کاملا اتوماتیک بود.

وسترن یونیون اولین شرکت پیمان کار دربرنامه  شبکه خورکار دیجیتال (AUTODIN)  بود. برنامه AUTODIN یک برنامه کاربردی نظامی برای ارتباط بود و در دهه ۱۹۶۰ برای اولین بار توسعه داده شد و در دهه ۱۹۹۰ به صورت پیشرفته تری بر روی اینترنت قرارگرفت و در سال ۲۰۰۰ سیستم دفاع پیام (DFS[۲]) جایگزین AUTODIN شد.

برنامه AUTODIN سرویس بسیار قابل اعتمادی بود که در ۹۹ درصد مواردی که از کارت خوان های پانچ شده مکانیکی و ماشین های صورتحساب برای ارسال و دریافت داده بر روی خطوط استیجاری، مورد استفاده قرار می گرفت . در دوره استفاده از این برنامه شبکه آمریکا با بیست میلیون پیام در ماه درگیر بود. با توجه به توسعه ی معقولانه شبکه packed-switched توسط شرکت BBN که مبنای اینترنت امروزی است، وسترن یونیون نتوانست در جایگذاری AUTODIN II به جای نسخه قبلی موفق ظاهر شود. سرانجام سرویس AUTODIN در سال ۲۰۰۰، سال ها پس از متروکه شدن این سرویس توسط وسترن یونیون متوقف شد.

چنانچه مایل به حواله پول از ایران به هر نقطه از دنیا هستید می توانید از خدمات حواله پول با وسترن یونیون ویزا پرداخت 24 استفاده نمایید.

نوآوری دیگر AUTODIN ، کامپیوترِ وسترن یونیون بر اساس خدمات EeasyLink بود، که تحت آن اولین سیستم قابل فروشِ ایمیل، برای کاربران غیر دولتی مجاز شد. به علاوه این سیستم به همان پیغام اجازه می داد تا به طور همزمان برای چند گیرنده مانند ایمیل، فکس، میلگرام، یا سرویس های تلکس فرستاده شود.

پایان تلگراف ها:

در فوریه ۲۰۰۶ وب سایت وسترن یونیون اعلام کرد که همه تلگراف ها و سیستم پیام تجاری را قطع خواهد کرد(پس از ۱۵۵ سال فعالیت در زمینه تلگرام و ارتباط).

سایت اصلی شرکت وسترن یونیون Western Union

در می ۲۰۰۹ وسترن یونیون اعلام کرد که قصد به دست گرفتن Custom House را از  پیتر گاستاوسون دارد، قرارداد در سپتامبر همان سال به ارزش ۳۷۰ میلیون دلار بسته شدو کسب آن باعث شد که  در ژانویه ۲۰۱۱ تمام Angelo Costa و CEO Francesco Costa گروهی که در انتقال پول و سرویس مهاجران فعال بود را به دست آورد. آنجلو کوستا دارای شبکه ای با ۷۵۰۰ نقطه فروش مختلف در روپا است. قرارداد ۲۰۰ میلیون دلار امضا شد. در جولای همان سال وسترن یونیون بخش پرداخت تجارت جهانی Travelex را به مبلغ ۶۰۶ میلیون یورو خرید.

سرویس های خاص:

آنلاین: وبسایت وسترن یونیون (westernunion.com) به کاربران اجازه ارسال و دریافت بودجه، پرداخت قبض و خرید کارت هدیه را می دهد. (ابن وبسایت در سال ۲۰۰۸ بالغ بر ۸.۷ میلیون بازدید کننده داشت.)

Bidpay: هنگامی که اینترنت در این هزاره به عرصه برای تجارت تبدیل شد، وسترن یونیون سرویس های آنلاین خود را شروع کرد. (در سال ۲۰۰۴ نام Bidpay به ” Western Union Auction Payments” تغییر نام داده شد و در کمتر از چند ماه باز هم به Bidpay  دوباره تغییر نام داده شد.) Bidpay عملیات خود را در دسامبر ۲۰۰۵ متوقف کرد و در مارس ۲۰۰۶ توسط شرکت CyberSource Crop به ارزش ۱.۸ میلیون دلار خریداری شد. و در دسامبر ۲۰۰۷ توسط همین شرکت به طور کامل متوقف شد.

موبایل: در اکتبر ۲۰۰۷ برنامه های مبنی بر اتتفال پول موبایل را با همکاری شرکت GSM اعلام کرد. یک انجمن تجارت جهانی به نمایندگی بیش از ۷۰۰ اپراتور در ۲۱۸ کشور که ۲.۵ میلیارد مشترک تلفن همراه را پوشش می داد.

شرکت ویزا پرداخت 24 علاوه بر خدمات حواله پول با وسترن یونیون از ایران خدمات حواله پول با مانی گرام Money Gram را نیز ارائه می دهد.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

Location

اشتراک
امتیاز این آیتم :
0
http://www.epayvisa24.com/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=33083&tmpl=component

نظرات شما

با عضویت در "خبرنامه " وب سایت ما از آخرین اخبار مطلع شوید.

/component/acymailing/captcha.html?acyformname=formAcymailing54511&val=2743 

اطلاعات تماس

تلفن تماس : 77526840-021

تلفن همراه : 09128388287

ایمیل : info@epayvisa24.com

آدرس : خیابان ولیعصر، نبش خیابان مطهری، درب ورودی رستوران هانی، پلاک 1991، طبقه دوم، واحد 104