تماس : 02177526840 - 09128388287

همکاری وسترن یونیون و ۲۶ ارائه دهنده کیف پول موبایلی

Wu 4

این شرکت در آمریکا بنا نهاده شده و خدمات ارتباطاتی و مالی ارائه می‌کند. اما غالب خدمات این سازمان کمک کردن به مردم به منظور انتقال پول از یک کشور به کشور دیگر است. آن‌ها کمک می‌کنند که مردم پول‌هایشان را از حساب بانکیشان در یک کشور به یک حساب بانکی در یک کشور دیگر انتقال دهند. در حال حاضر وسترن یونیون تقریبا بیش از ۲۰۰ کشور و منطقه جغرافیایی را پشتیبانی می‌کند. وسترن یونیون یکی از قدیمی‌ترین سازمان‌ها در این زمینه است و بسیار شناخته شده است و بسیاری از مردم آن را به دیگر رقبایش ترجیح می‌دهند.

شرکت وسترن یونیون (Western Union) قرارداد همکاری با ۲۶ شرکت ارائه دهنده کیف پول‌های موبایلی بست تا بتواند از این طریق در ۲۲ کشور دنیا خدمات انتقال وجه از طریق موبایل و دیگر خدمات بانکی موبایلی را آسان تر کند.بیست قرارداد از این ۲۶ قرارداد با اپراتورهای شبکه‌های موبایلی می‌باشد که در کل به ۲۸۵ میلیون کاربر خدمات ارائه می‌دهند و شش شرکت باقیمانده، چند بانک و موسسه می‌باشند.

وسترن یونیون تا به امروز خدمات انتقال وجه موبایلی را در ۹ کشور دنیا راه اندازی کرده است: ایالات متحده آمریکا، کانادا،مالزی، بنگلادش، فیلیپین، تانزانیا، ماداگاسکار، کنیا و بورکینافاسو.

علاوه بر این‌ها وسترن یونیون با یک اپراتور موبایلی افغانستانی به نام “روشن” هم قرارداد بسته است که به زودی سیستم انتقال وجه موبایلی را برای کاربران این اپراتور در افغانستان به راه بیاندازد.

چنانچه مایل به حواله پول از ایران به هر نقطه از دنیا هستید می توانید از خدمات حواله پول با وسترن یونیون ویزا پرداخت 24 استفاده نمایید.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

Location

اشتراک
امتیاز این آیتم :
0
http://www.epayvisa24.com/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=33078&tmpl=component

نظرات شما

با عضویت در "خبرنامه " وب سایت ما از آخرین اخبار مطلع شوید.

/component/acymailing/captcha.html?acyformname=formAcymailing21681&val=4062 

اطلاعات تماس

تلفن تماس : 77526840-021

تلفن همراه : 09128388287

ایمیل : info@epayvisa24.com

آدرس : خیابان ولیعصر، نبش خیابان مطهری، درب ورودی رستوران هانی، پلاک 1991، طبقه دوم، واحد 104