تماس : 02177526840 - 09128388287

پرداخت هزینه ثبت نام در کنفرانس های بین المللی

Conference

امروزه پیشرفت و توسعه کشورها در سطح کلان و سازمان ها در سطح خرد،در گرو ارتقاء سطح دانش، مهارت و فناوری است و بر همین اساس شاهد هستیم که اغلب کشورها و سازمان های پیشرو بیش از پیش توجه خود را به امرتحقیق و پژوهش معطوف داشته و رسالت تبیین جایگاه واقعی نتایج و پیشنهادات کاربردی پژوهش ها در سیر توسعه سازمان های خود را عهده دار هستند.

از این رو، به رغم اهمیت روز افزون نقش اطلاع رسانی نتایج پژوهش های دانشگاهی و سازمانی در چرخه تولید دانش، هدف از برگزاری همایش ها و کنفرانس ها  ،بررسی شیوه های نوآورانه و ایده های جدید در حیطه های مختلف علوم و تکنولوژی وزمینه های بین رشته ای و بررسی چالش های علمی و اجرایی در فرایند کاربرد آنها ازتمام مناطق جغرافیایی، در سطوح محلی، ملی، منطقه ای و بین المللی می باشد.

کنفرانس ها و همایش ها  ، یک بستر بین المللی برای برقراری ارتباط و تبادل آراء میان دانشگاهیان پیشرو، پژوهشگران فعال و پیشگامان صنعت، در مورد پیشرفت تحقیقات اخیر، فراهم می سازد.

کنفرانس ها یکی از راه های ارتباط دانشگاهیان و افراد متخصص و صاحبان کسب و کار با یکدیگر می باشد. هر سال کنفرانس های متعددی در حوزه های علمی و فرهنگی و هنری در سطح بین المللی برگزار می شود که حضور در آنها می تواند فرصت های درخشانی را در اختیار افراد قرار دهد.

در وب سایت زیرمیتوانید کنفرانس ها و همایش های مختلف در اکثر موضوعات مختلف در کشورهای سراسر جهان را به تفکیک موضوعی و کشوری ببینید.

جهت ورود به وب سایت کلیک کنید.

در همین راستا ویزا پرداخت 24 آماده ارائه خدماتی نظیر ثبت نام در کنفرانس های بین المللی و پرداخت هزینه با ویزا کارت مستر کارت و پی پال ، رزرو بلیط پرواز های خارجی و رزرو هتل های خارجی می باشد.

ثبت سفارش

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

Location

اشتراک
امتیاز این آیتم :
0
http://www.epayvisa24.com/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=33081&tmpl=component

نظرات شما

با عضویت در "خبرنامه " وب سایت ما از آخرین اخبار مطلع شوید.

/component/acymailing/captcha.html?acyformname=formAcymailing79121&val=7162 

اطلاعات تماس

تلفن تماس : 77526840-021

تلفن همراه : 09128388287

ایمیل : info@epayvisa24.com

آدرس : خیابان ولیعصر، نبش خیابان مطهری، درب ورودی رستوران هانی، پلاک 1991، طبقه دوم، واحد 104